niedziela, 25 grudnia 2011

Kino, seriale,anime oraz filmiki azjatyckie - kilka linek ;)

www.Asian-Horror-Movies.com
Asian Filmy Horror jest czystą i przyjazną stronką internetową, która pozwala na oglądanie filmów azjatyckich Horror online za darmo. Nie da się ich ściągać, oglądamy je na stronie. Nie tylko chińskie. Są streszczenia. Filmy z napisami angielskimi przeważnie.

www.mysoju.com
MySoju  pozwala na oglądanie filmów azjatyckich i seriali różnych gatunków online za darmo. Też nie można ich ściągać. Są streszczenia i sensownie pogrupowane. Dużo japońskich i koreańskich produkcji.

www.youku.com 
Znacie Youtube? To się odnajdziecie (i wszystko co tam wrzucono). Pierwsza kontynentalna chińska strona z masą filmików wideo. Niektóre nie chcą mi się wyświetlać bo nie mam chińskiego adresu IP....

www.KungFu-Flicks.com
Kung Fu Flicks oferuje tylko filmy typu kung fu. Jest od  A do Z lista filmów. Krótki opis każdego filmu jest również. Filmy są często aktualizowane, oglądamy  online.

www.video4asian.com
Video4Asian zawiera filmy oraz seriale koreańskie, japońskie, z Chin, z Tajwanu i Hong Kongu do obejrzenia online za darmo. Strona jest bardzo uporządkowana. Możesz oglądać filmy tylko na stronie internetowej online. Na stronie również czytelny opis wszystkich filmów na liście.

www.crunchyroll.com
Roll Crunchy pozwala na oglądanie seriali oraz filmów anime online za darmo. Wyświetla się szereg filmów anime według daty. Pozwala oglądać filmy online za pośrednictwem strony internetowej. Na stronie również znajdziesz krótki opis na temat filmu.

cdn.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, za pozostawione słowa i uwagę jaką poświeciłaś/eś moim literkom i reszcie;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...